, Zobrazení: 504

karnevalTýden po Karnevalu APA nastal čas, kdy se můžeme vrhnout na celkové zhodnocení letošního ročníku. Nejprve bychom však rádi poděkovali za podporu všem sponzorům a návštěvníkům, kteří vytvářejí vždy skvělou atmosféru na tomto APA/ATV setkání a užívají si večer plný převleků s grácií a radostí ve tvářích. Letošní návštěvnost dosáhla více než 230 návštěvníků, kteří roztancovali taneční parket na hity od New street bandu a skupiny Jamr’s. Pro nás organizátory to byla skvělá podívaná.

Tento rok se nesl v duchu 60. let, a proto jsme mohli vidět spoustu postav z Rebelů, americké hippies, postavy, jako byli Frank Zappa, Elvis Presley, či přistání na měsíci. Fantazii se meze nekladou. Královnami plesu se staly krásné dámy ze salonu Vera Icon, které měly zároveň v rámci karnevalu svou kadeřnickou show. Králem plesu byl pro letošní ročník zvolen pan doktor Ondřej Ješina, který ladil svůj kostým do stylu hippies.

Objevily se zde také čestná ocenění. Cenu ČAAPA získal Karel Vondráček, který nám poslal svou zdravici. APAče roku vyhrála Michaela Veličková a převzala tak žezlo APAče pro rok 2019. Při Výroční ceně centra APA jsme zavzpomínali na našeho bývalého studenta Jiřího Kyzlinka a karnevalovou síň slávy ozdobila doktorka Vlasta Syslová.

Ve slosování lístků se nám sešlo přes 50 krásných cen a mezi top 10 patřil například víkend pro 2 osoby ve Ski areálu Kareš, sedací vak od Hanácké dílny, snowblades od Fly United a také chytré hodinky darované společností Přeprava na letiště. Mezi výherci jsme mohli zahlédnout paní doktorku Julii Wittmannovou, pana doktora Zbyňka Janečku, paní doktorku Soňou Formánkovou a výherkyni letošního APAče roku Míšu Veličkovou.

Děkujeme všem za krásný večer a už se těšíme na 13. ročník Karnevalu APA.

Fotogalerii Evy Holáskové si můžete prohlédnout zde

 

logo olomouc 012 galerie 980

 

text Tereza Pekárková, foto Eva Holásková