UP logo

logo APA webCentrum APA

Centrum aplikovaných pohybových aktivit

fb web  youtube web 
Vysokoškolské studium ATV a APA
Praxe a staze
Programy/Semináře/Konference

Pro doporučení k doplnění bibliografie mediálních nosičů prosím kontaktujte Ondřeje Ješinu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vaše doporučení by mělo obsahovat kompletní bibliografické informace dle publikačního manuálu APA (resp. kompendia publikování v kinantropologii), stejně jako ostatní, v této sekci, uváděné tituly.

Centra podpory integrace CZ.1.07/1.2.00/08.0117


DVD a CD

Ješina, O. (2011). Sportovní a soutěživé hry pro školní tělesnou výchovu s žákem s tělesným postižením. Olomouc: UP v Olomouci.

Kurková, P. (2014). Zvýšení profesní kompetencí studentů zdravotnických a tělovýchovných studijních programů ve vztahu k osobám se zdravotním postižením. Olomouc: UP v Olomouci.

Vyhlídal, T, & Janečka, Z. (2013). Už to také dokažu!. Olomouc: UP v Olomouci.

Vyhlídal, T., Janečka, Z., et al. (2012). Vstupte prosím eneb společně v pohybu. Olomouc: UP v Olomouci. 

 


Pro doporučení k doplnění bibliografie v APA kontaktujte prosím doc. Martina Kudláčka e-mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Vaše doporučení by mělo obsahovat kompletní bibliografické informace dle publikačního manuálu APA (resp. kompendia publikování v kinantropologii), stejně jako ostatní, v této sekci, uváděné tituly.

Kontakt

Univerzita Palackého v Olomouci
Fakulta tělesné kultury
Centrum APA
třída Míru 117
771 11 Olomouc

Další informace

Partneři Centra APA

OPVK hor logolink

Design, code: Mgr. Jiří Veverka  |  Administrace

© Centrum APA, Fakulta tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci